עורכי דין עבודה

    עורכי דין בתחום דיני עבודה

 

עורכי דין עבודה מתמחים בתחום המשפטי שנועד להסדיר את יחסי העבודה, לקבוע את זכויות העובד, את נהלי העבודה ואת הזכויות והחובות הנגזרים מכך.

 

מטרתם הראשונית של עורכי דין עבודה היא להגן על העובד, על זכויותיו הבסיסיות במקום העבודה ועל אכיפתם של חוקי העבודה, כמו אורך יום העבודה, זכויות מחלה וחופש, ושמירה על תנאים מינימליים של עבודה.

אחד המקרים הנפוצים בהם נדרש עורך דין בתחום דיני עבודה הוא מקרה של תאונות עבודה. עורך דין תאונות עבודה, המתמחה בסיטואציות הספציפיות, עשוי לתת מענה כולל, ולהבטיח כי הטיפול בעובד מתבצע בהתאם לאותם דיני עבודה, ומטרתו לייצר תנאי פיצוי הולמים על תאונת העבודה שנגרמה לעובד.

 

בחרו לכם עורך דין מקצועי בתחום דיני עבודה

אתם מוזמנים להיכנס ולגלוש באינדקס עורכי דין עבודה של פורום השיח המשפטי. כאן תמצאו עורך דין עבודה מנוסה ומקצועי מתוך דפי פרופילים שונים של עורכי דין המתמחים בתחום דיני עבודה.

 
משרד עורכי דין כהן ושות'

המשרד הוקם בהנהלת עורכת הדין והכלכלנית אוסנת כהן ועורך הדין יעקב כהן. תחומיו העיקריים של המשרד הינם בסקטור המסחרי- אזרחי בקשת רחבה של תחומים למתן מענה נרחב ומקיף לצרכי לקוחות המשרד. חותם ההיכר של המשרד הינו במענה המיידי, הצמדת עורך דין המנהל את תיק הלקוח ומקנה תשומת לב אישית ומיידית לאורך כל ההליך. המשרד מייצג באמצעות ליטיגטורים מקצועיים ומנוסים הן תאגידים והן לקוחות פרטיים בפני בתי המשפט, לשכות ההוצל“פ והרשויות השונות. וכן מייצג במשא ומתן למימוש פוטנציאל זכויות הלקוח. קבע פגישה אישית עם עורך דין המתמחה בפן המשפטי הנדרש וקבל מידע מקצועי ואיכותי ופתרונות לסוגיה בה יש לך שאלות.

דוד את אלנקווה - משרד עורכי דין

דוד את אלנקווה - משרד עורכי דין המייחד עצמו לתחום דיני העבודה.

ברוט שחר, עו"ד

ביטוח לאומי, הוצאה לפועל, תביעות קטנות

עו"ד נזיקין קרן חביב

עו"ד נזיקין קרן חביב רחוב נעמי שמר 5 חולון

עו"ד עאסי בלאל

המשרד מעניק שירותים משפטיים בתחומים: דיני תעבורה, דיני עבודה, ביטוח לאומי, פש"ר כינוסים, פירוקים, משפט מסחרי, הוצאה לפועל ובייעוץ משפטי כללי.

עו"ד שלמה וקנין

מומחה במקרקעין

עו"ד ניר קריטי

משרדנו הינו משרד החותר לעשיית צדק למען לקוחותיו, מימוש זכויותיהם על הצד הטוב ביותר ושאיפה למצוינות בטיפול בתיקים וו/או ייצוג משפטי. מדיניות זו מהווה אבן דרך עבור משרדנו, בעת הטיפול בכל תיק משפטי, בכל ניהול משא ומתן, בכל הסכם ובכל עסקה, בכל בקשה ובכל כתב, בכל ייצוג בבית משפט או אל מול כל מוסד או גוף אחר.

בני צדוק, עו"ד

עו"ד משנת 2006 עובד במשרד ותיק ובעל ניסיון המקנה ללקוחותיו טיפול צמוד

עו"ד יריב ואקנין

מייסד המשרד, עורך דין יריב ואקנין, הינו בעל רישיון עריכת דין בישראל ובוגר תואר ראשון במשפטים LLBייחודו של המשרד הינו בהענקת שירות ויחס אישי לכל לקוח, יעוץ מקצועי לכל אורך הדרך, זמינות גבוהה, אחריות ואמינות. משרד עורך דין יריב ואקנין מספק שירותים משפטיים מקצועיים, איכותיים, אמינים ודיסקרטיים. משרד עורך דין יריב ואקנין חורט על דגלו ערכים ייחודיים ומאמין בטוהר בתי הדין.

אורית יונתני ושות'

משרד עורכי דין המספק שירותי ליטיגציה וייצוג משפטי בכל הערכאות המשפטיות, ניהול הליכי משא ומתן, חוות דעת משפטיות וטיפול בתחומי פעילות במשפט האזרחי. המשרד מעניק סיוע משפטי ברמה מקצועית ואיכותית ביותר בזכות הידע המקצועי והניסיון הרב אותו צברה עו"ד אורית יונתני במהלך עבודתה במשרדים מובילים בתחומם. המשרד עובד עם אנשי מקצוע כגון: רופאים, שמאים, חוקרים, מהנדסים ורואי חשבון מהשורה הראשונה. גולת הכותרת של המשרד הינה מתן יחס אישי ללקוח ושיתוף פעולה מלא עמו בכל השלבים של ההליך המשפטי על מנת להשיג תוצאות מרביות.

תבורי-נחשון, איטח עורכי דין

משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני עבודה

www.shaya-law.com

חוזים, חברות, אזרחי, ליטגציה, דיני עבודה, נזיקין לרבות רשלנות רפואית, תעבודה, בוצאה לפועל ופשיטות רגל, מוניצפלי, ביטוח, עתירות מינהליות