עורכי דין משפחה

    עורכי דין בתחום דיני משפחה

 

דיני משפחה מתייחסים למעמדו האישי של האדם, וכוללים התייחסות ליחסיו עם ילדיו, הוריו, ובן/ת זוגו בהקשר של החובות והזכויות הנובעים מכל מעמד שכזה. לא אחת נזקק אדם לשירותיהם של עורכי דין משפחה, על מנת להסדיר את אותם כללים עדינים המופרים, או על מנת להבטיח כי אותם כללים יקויימו.

אחד המצבים הנפוצים ביותר תחת דיני משפחה הוא גירושין של בני זוג. במצב כזה נדרשים שירותיו של עורך דין גירושין מקצועי, מנוסה ואיכותי, שיעזור בהסדרת הסכמי הגירושין השונים כמו משמורת, מזונות, חלוקת רכוש וכן הלאה.

 

בחרו לכם עורך דין מקצועי בתחום דיני משפחה

באינדקס שבאתר תוכלו למצוא את מיטב עורכי דין משפחה עבור כל מטרה שתזדקקו להם. כאן תוכלו לצפות בפרופילים, להתרשם מעבודתם, ליצור קשר ולקבל שירותי עו"ד משפחה מקצועי ואמין.

 דרור גלמן עו"ד

המשרד עוסק בדיני מקרקעין ירושה חוזים דיני משפחהוייעוץ משפטי

עו"ד מורן שבתי

דיני משפחה, ירושה ואפוטרופסות וכן תביעות אזרחיות

עורכת דין ומגשרת שלומית סטרוגנו

עו"ד ומגשרת שלומית סטרוגנו החלה את דרכה העצמאית בשנת 2007 והנה מעניקה שירותים משפטיים ללקוחות בכל רחבי הארץ בכלל וללקוחות באזורי חיפה, קריות, צפון בפרט.

עו"ד ניר קריטי

משרדנו הינו משרד החותר לעשיית צדק למען לקוחותיו, מימוש זכויותיהם על הצד הטוב ביותר ושאיפה למצוינות בטיפול בתיקים וו/או ייצוג משפטי. מדיניות זו מהווה אבן דרך עבור משרדנו, בעת הטיפול בכל תיק משפטי, בכל ניהול משא ומתן, בכל הסכם ובכל עסקה, בכל בקשה ובכל כתב, בכל ייצוג בבית משפט או אל מול כל מוסד או גוף אחר.

עורך דין מאיר גבעתי

משרד עורכי דין, מתמחה בענייני מקרקעין,דיני משפחה והוצאה לפועל

משרד עורכי דין כהן ושות'

המשרד הוקם בהנהלת עורכת הדין והכלכלנית אוסנת כהן ועורך הדין יעקב כהן. תחומיו העיקריים של המשרד הינם בסקטור המסחרי- אזרחי בקשת רחבה של תחומים למתן מענה נרחב ומקיף לצרכי לקוחות המשרד. חותם ההיכר של המשרד הינו במענה המיידי, הצמדת עורך דין המנהל את תיק הלקוח ומקנה תשומת לב אישית ומיידית לאורך כל ההליך. המשרד מייצג באמצעות ליטיגטורים מקצועיים ומנוסים הן תאגידים והן לקוחות פרטיים בפני בתי המשפט, לשכות ההוצל“פ והרשויות השונות. וכן מייצג במשא ומתן למימוש פוטנציאל זכויות הלקוח. קבע פגישה אישית עם עורך דין המתמחה בפן המשפטי הנדרש וקבל מידע מקצועי ואיכותי ופתרונות לסוגיה בה יש לך שאלות.

meron@meronlaw.co.il

מתמחה בתחום דיני המשפחה וגישור משפחתי ובתחום המקרקעין לרבות תמ"א 38.

sharona@sbz-law.co.il

תחום דיני המשפחה שונה מכל תחומי המשפט האחרים, מאחר והוא נוגע בנקודות האישיות הרגישות הקיימות בין בני זוג וילדיהם; לפיכך, בנוסף למקצועיות, דרושה גם יכולת הבנה, סבלנות, הזדהות ואוזן קשבת (כולל בשעות לא שגרתיות).

רודן ענבר- משרד עורכי דין

משרדינו הינו משרד בוטיק ייחודי בעל מוניטין ונסיון רב בתחומי עיסוקו. משרדינו דוגל במתן שירות אישי המותאם לצורכי הלקוח והשמת צרכיו בראש סדר העדיפויות.

רז-רוסו משרד עורכי דין

משרד העוסק בתחום דיני המשפחה, גישור, גירושין, הסכמים, צוואות וירושות.

משרד עורך דין רענן בשן ושות'

מחפש עורך דין על מנת להגיש תביעה ייצוגית? הגעת למקום הנכון. משרד עורך דין תביעה ייצוגית רענן בשן ושות' ישמח לעזור לך וללוות אותך בתהליך המשפטי. ליצירת קשר חייגו 08-9316072 רחוב גולדה מאיר 3 רחובות

עורכת דין שירלי בן שטרית - דלל

1. עורכת דין שירלי בן שטרית - דלל, הינה עו"ד מומחית בתחום המשפט האזרחי - מסחרי, בפרט בתחום דיני המשפחה, לרבות גישור בין בני זוג. מאז הסמכתה ניהלה מאות תיקים הקשורים לתחום האזרחי ולדיני המשפחה על כל היבטיהם. עורכת דין שירלי בן שטרית - דלל הינה בעלת תואר LLB במשפטים, משנת 2007, וסיימה את לימודיה האקדמאיים ב"מכללה למנהל" בראשל"צ בהצטיינות.

בני צדוק, עו"ד

עו"ד משנת 2006 עובד במשרד ותיק ובעל ניסיון המקנה ללקוחותיו טיפול צמוד

asi.rubin@gmail.com

משרד צעיר ונמרץ, שדוגל בטיפול משפטי יעיל הוגן ומקצועי

משרד עורכי דין מירון&סלמן

משרכד עורכי דין מירון & סלמן מתמחה במתן שירות אישי ומקצועי בתחומים: דיני משפחה, הסכמי ממון, גישור משפחתי, מקרקעין ותמא38

עו"ד שלמה וקנין

מומחה במקרקעין

עו"ד יריב ואקנין

מייסד המשרד, עורך דין יריב ואקנין, הינו בעל רישיון עריכת דין בישראל ובוגר תואר ראשון במשפטים LLBייחודו של המשרד הינו בהענקת שירות ויחס אישי לכל לקוח, יעוץ מקצועי לכל אורך הדרך, זמינות גבוהה, אחריות ואמינות. משרד עורך דין יריב ואקנין מספק שירותים משפטיים מקצועיים, איכותיים, אמינים ודיסקרטיים. משרד עורך דין יריב ואקנין חורט על דגלו ערכים ייחודיים ומאמין בטוהר בתי הדין.

גיא דנה, משרד עורכי דין ומגשרים

משרד עורכי דין ומגשרים העוסק בכל תחומי המשפחה והנדל"ן.

עו"ד ומגשרת ליטל פרל עוזיאל

עו"ד ומגשרת בתחום דיני המשפחה ומעמד אישי

elbaz.adv@gmail.com

משרד בוטיק המתמחה במקרקעין, ירושה והוצאה לפועל

עו"ד אווה קוקליס

עו"ד אווה קוקליס מציעה שירותים משפטיים בנושאי הגירה - הוצאת אזרחות פולנית, דרכון ליטאי, השבת רכוש ועוד.

איתמר כהן, משרד עורכי דין

משרד עורכי דין אזרחי מסחרי